Program do realizowania modeli 3D i animacji

Decydując się na zakup programu do tworzenia animacji czy modeli 3D można wybierać takie, które są kompatybilne z innymi oprogramowaniem. Gdy wykorzystuje się już określone oprogramowanie wówczas warto sprawdzić, czy wybierany program będzie kompatybilny.


Animacje z Atlantis

Do wykonywania animacji 3D wykorzystać można program artlantis cena https://www.rivasoft.pl/artlantis-cat-1157. Zakup program pozwala na uzyskanie dożywotniej licencji, co jest dodatkowym atutem decydowania się na korzystanie z tego oprogramowania. Nie trzeba co roku decydować się na przedłużenie licencji, co najczęściej jest bardziej kosztownym rozwiązaniem.


Jakie funkcje oferuje program?

Atlantis jest programem, który oferuje dostęp do wielu zaawansowanych narzędzi. Pozwalają one tworzyć między innymi fotorealistyczne modele, które są często niezbędne w branży architektonicznej. Jednocześnie program jest kompatybilny z takimi programami do modelowania, jak:

- SketchUp,

- ArchiCAD.


Program zapewnia możliwość dowolnego zarządzania umiejscowieniem kamer czy źródeł światła, a także jest w stanie zapewnić opcję poglądu w czasie rzeczywistym.